Apie
new office

Kas mes esame?

Mes esame sėkmingai veikianti, verslumą skatinanti įmonė, kurią sudaro aukštos kvalifikacijos teisės, verslo bei ekonomikos specialistai partneriai. Mūsų specialistai yra jauni ir veržlūs, tad dalį savo paslaugų teikiame užsienio valstybėse, visuomet ieškome naujų galimybių savo klientams bei nebijome imtis nestandartinių projektų. Patikimumą įrodėme dirbdami su klientais – pelningomis, augančiomis įmonėmis, kurių investicija atsipirko su kaupu.

Mes siūlome

Taupykite laiką ir kaštus kurdami verslą kartu su New Office. Mes teikiame paslaugų paketą, kuris yra skirtas tiek pradedančioms įmonėms, žengiančioms pirmus žingsnius verslo pasaulyje, tiek didelėms įmonėms, planuojančioms plėtrą Lietuvoje ar užsienio šalyse. Teikiamos paslaugos apima įvairių tipų įmonių steigimą Lietuvoje ir užsienio šalyse, įvairius buhalterinės apskaitos sprendimus, bei kitas paslaugos reikalingos kasdieniniam verslo valdymui.

Mes dedame daug pastangų tam, kad palengvintume jūsų verslo kasdienybę

diamondPatirtis

Savo veiklą pradėjome  2009 metais. Per aštuonerius veiklos metus įsteigėme daugiau nei 400 įmonių savo klientams Lietuvoje bei užsienyje.

chartsKokybė

Paslaugas atliekame laiku ir kokybiškai. Visi New Office klientai yra patenkinti mūsų suteiktomis paslaugomis ir mus rekomenduoja kitiems.

prizeNaujovės

Labai mėgstame išbandyti naujus sprendimus ir nustebinti savo klientus naujomis paslaugomis.

giftPartnerių tinklas

Kartu galime daugiau! Subūrėme platų partnerių tinklą užsienio šalyse, kad savo klientams galėtume suteikti išskirtines ir kokybiškas paslaugas.

letterBendravimas

Klientas – draugas mūsų. Puoselėjame nenutrūkstantį dialogą ir pilną įsiklausymą viso bendradarbiavimo metu. Siekiame stiprių ir ilgalaikių santykių su klientais.

worldProfesionalumas

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas ir viršyjame klientų lūkesčius bei konkurentų galimybes.

Mūsų misija

Saugiai bei užtikrintai palydėti Jus nuo idėjos iki sėkmės. Siekdami užsibrėžto tikslo, rasime tinkamiausius Jums sprendimus bei užtikrinsim Jūsų teisinį saugumą.

Mūsų vizija

Tapti pagrindiniu partneriu Lietuvos verslininkams, padedančiu sėkmingai skverbtis į užsienio rinkas, bei užsienio kapitalo organizacijoms žengiant į Lietuvos rinką.

Mūsų vertybės

Verslumas, veržlumas, profesionalumas, novatoriškos idėjos, kokybė, atsakomybė, partnerystė ir komandinis darbas.

Pradėkite savo verslą dabar!

Susisiekite su mumis šiandien numeriu +370 611 23 853

MUMIS PASITIKI